Szablony graficzne do sklepów w in1

Chcesz, aby Twój sklep miał indywidualny charakter?

Zleć nam wykonanie szablonu graficznego dla Twojego sklepu w in1, który zaprojektujemy dla Ciebie zgodnie z najnowszymi trendami.

Czy wiedziałeś, że na finalizację zamówienia w Twoim sklepie decydujący wpływ ma wygląd strony produktu i jego ekspozycja?

Aż 40% czasu klienci spędzają na stronie produktu, a zaledwie 8% na stronie głównej. Takie ciekawostki bierzemy pod uwagę przy projektowaniu naszych szablonów.

Może posiadasz już projekt graficzny i chcesz go użyć do szablonu w in1? Nic prostszego!

Wyślij zapytanie na kontakt@in1.pl, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.

FAQ

Testowe zamówienia można składać, nadając klientom imię Test. Możesz złożyć ich dowolną ilość, aby w pełni przetestować proces składania zamówień. Takie zamówienia nie będą się liczyły do okresu próbnego.
Przed dokonaniem pierwszej wpłaty możesz bez żadnych kosztów zmienić plan.
Tak, ale dopiero od nowego okresu rozliczeniowego.
Darmowe szablony sklepów w in1 są obecnie w przygotowaniu. W tej chwili możesz zamówić u nas indywidualny szablon – prócz unikatowego charakteru Twojego sklepu zyskasz także 6-miesięczny abonament gratis!
Tak, bez żadnych konsekwencji, ani opłat.
Jeśli nie usuniesz go samodzielne, sklep zostanie zamknięty automatycznie, ale będziesz mógł do niego wrócić przez 2 miesiące. Później wszystkie dane zostaną usunięte z serwera.
Korzystamy z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.