Zaufaj nam!

Pracowaliśmy dla takich marek, jak Aston Martin, BMW, LaMillou, Fakturownia, czy też instytucji publicznych, takich jak Instytut „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” czy Polska Akademia Nauk.

Na bazie swoich doświadczeń swoich i naszych klientów, budujemy i rozwijamy in1™.

Grafika dekoracyjna
Zalety sklepu internetwego in1

Co zyskasz
wybierając in1 dla swojego sklepu?

Otrzymasz nasze wsparcie przy wdrażaniu sklepu, a startując z nami teraz, nie będziesz jednym z tysięcy klientów – będziemy Cię traktować indywidualnie.

Jako mały zespół mamy możliwość błyskawicznego reagowania na Twoje uwagi. Kontaktując się z nami, będziesz od razu rozmawiać z osobą decyzyjną – co najmniej z dyrektorem 😉, nie zaś z kimś, kto musi jeszcze przejść przez trzy działy, zebrać dziesięć pieczątek i kilka dni poczekać na czyjąś decyzję, by rozwiązać Twój problem.

Twoje zdanie
się liczy

Będziemy Cię pytać o zdanie i brać je pod uwagę – tym samym Ty będziesz mieć wpływ na rozwój platformy, sprawdzając i opiniując nowe funkcje.

Wybierając nowo powstały system możesz mieć pewność, że budując go, bierzemy pod uwagę najnowsze wymagania w SEO czy UX. Będziesz mieć przewagę nad tymi, którzy muszą dostosowywać stworzone kilka lat temu rozwiązania pod aktualne trendy.

Masz wpływ na rozwój platformy in1

Nasz zespół

Łukasz

Łukasz Kalinowski

CEO & Co-Founder

Tomek

Tomasz Witkowski

CMO & Co-Founder

Justyna

Justyna Witkowska

Content Manager & Co-Founder

Paweł

Paweł Jankowski

CTO

Zacznij sprzedawać
już dziś!

Chcesz mieć nowoczesny i prosty w obsłudze e-sklep?
Sprawdź go, do 10 zamówień złożonych
przez Twoich klientów bez żadnych opłat.

Otwórz sklep
Korzystamy z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.