Na rynku jest ponad 30 platform
e‑commerce. Dlaczego warto postawić na in1?

Nie będziemy owijać w bawełnę: in1 to nowy system e‑commerce i jest w fazie intensywnego rozwoju. W chwili obecnej nie ma jeszcze wszystkich możliwych funkcji, które możesz znaleźć w ofercie innych większych platform. Na dropshipping czy liczne integracje trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Ale system in1 jest już na tyle fajny, że nie chcemy dłużej zwlekać z oddaniem go w Twoje ręce. Jako mały, acz prężnie pracujący zespół, mamy zalety, którymi przekonamy Cię, że warto z nami wystartować i urosnąć.

Co zyskasz, wybierając in1 dla swojego sklepu?

  • Startując z nami teraz, nie będziesz jednym z tysięcy klientów – będziemy Cię traktować indywidualnie, otrzymasz nasze wsparcie przy wdrażaniu sklepu, pakiet Premium w cenie Standardowego i dostęp do specjalnej grupy dyskusyjnej, gdzie w przyjaznej atmosferze będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń z innymi właścicielami sklepów w in1 oraz członkami naszego zespołu.
  • Jako mały zespół mamy możliwość błyskawicznego reagowania na Twoje uwagi. Kontaktując się z nami, będziesz od razu rozmawiać z osobą decyzyjną – co najmniej z dyrektorem 😉 Nie zaś z kimś, kto musi jeszcze przejść przez 3 działy, zebrać 10 pieczątek i kilka dni poczekać na czyjąś decyzję, by rozwiązać Twój problem.
  • Będziemy Cię pytać o zdanie i brać je pod uwagę – będziesz mieć wpływ na rozwój platformy, sprawdzając i opiniując nowe funkcje.
  • Wybierając nowo powstały system możesz mieć pewność, że budując go, bierzemy pod uwagę najnowsze wymagania w SEO czy UX. Będziesz mieć przewagę nad tymi, którzy muszą dostosowywać stworzone kilka lat temu rozwiązania pod aktualne trendy.

Przekonaliśmy Cię ?

O szczegółach dostępnych funkcji przeczytasz w Porównaniu Planów

Zapisz się do newslettera

Zostaw nam swojego maila, a jako pierwszy
dowiesz się o nowościach w in1.

Podając email, akceptujesz Politykę Prywatności
Korzystamy z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.